Vlasová kosmetika Suchý – velkoobchod s.r.o.

Velkoobchod s vlasovou kosmetikou založil Suchý Václav v roce 1992. V té době ho oslovil pan Gerhard Matuschka z firmy „Matuschka Hair Cosmetic" a nabídl manželce pana Suchého Miluši, možnost distribuce jeho vlasové kosmetiky. Ta pracovala jako maskérka v Československé  televizi a pro studio pana Matuschky ve Smečkách pomáhala vytvářet paruky a příčesky. Pracovala hodně se zpěváky a herci, např. W. Matuška, E. Pilarová, J. Brabec, M. Voborníková, P. Bobek , V.  Neckář …byl by to dlouhý seznam. Po založení firmy pomáhala v rámci své profese k tomu, aby firma na vlasovou kosmetiku byla také připravena i po odborné stránce. To bylo jen odbočení a hezké vzpomínky!

Postupem doby jsme začali distribuovat i kosmetiku jiných značek, než pana Matuschky. Snažili jsme se našim zákaznicím co nejvíce vyhovět. Byl doplněn sortiment o kadeřnický nábytek a ostatní potřeby, které kadeřnice pro svou práci potřebovaly. Z důvodů vážného onemocnění Václava, se firma po dohodě přejmenovala a dostala jméno po synovi, tedy Suchý Ondřej vlasová kosmetika. Od roku 2018 se naše firma přejmenovala na Vlasová kosmetika Suchý-velkoobchod s.r.o. jejíž vedení je stále v rodinném duchu, v rukou manželů Ondřeje a Michaely Suchých, kteří se stali jednateli firmy. V současné době naše firma zásobuje více než 3 000 zákaznic a v našem portfoliu je cca 9 000 druhů výrobků. Snažíme se našim zákaznicím dopřát jen to nejlepší a proto v sortimentu nechybí takové značky jako Matrix, Toget Hair, Oroexpert, ASP, Selective, Revlon, Fanola, Subrina, Schwarzkopf  a mnoho dalších kvalitních značek. Naším zázemím je centrální sklad v Třebišťi – Jednotách u Tábora. Pro větší spokojenost a rychlejší obsluhu slouží naše prodejna v Českých Budějovicích, ul.Jírovcova 24 a systém našich obchodních zástupců.

Naše motto je: Pravidelnost, slušnost, spokojenost našich zákazníků a hlavně naše dobré znalosti problematiky, pro dobrý servis. Pokud to takhle vidí i naše zákaznice, je to pro nás ta největší odměna.

Přihlášení